KursovéSázky.info

  • Poslední aktualizace: 17. února 2018
  • Kontakt:
  • Dnes je: 28. listopadu 2022
  • Přidat stránku k oblíbeným:přidat


Systémové sázky

Systémové sázky - co pod toto zahrnout? Spousta lidí již vymyslela několik teorii, jak sázet a zvětšit si záruku výhry co nejvíce. Hned na úvod bych uvedl, že zde nenajdete žádný 100 % systém, díky kterému za několik měsíců budete milionáři. Všechny systémy zvětšují pravděpodobnost zisku, některé více a některé méně. Najdete tu inspiraci již vymyšlených a pojmenovaných (nebo anonymních) systémů, kterými se můžete inspirovat :

sure bet

value betting

martingale systém

sure bet

Sure bet znamená ve volném překladu asi tak jistá výhra. Možná Vás to zarazí, že na úvod jsem psal, že neexistuje žádný 100 % systém jak zbohatnout a hned první systém nabízí jistou výhru. Je to tak, že tento systém má taky své zádrhely, avšak když se vyvarujete chyb, můžete díky tomuto systému pomalu rozšiřovat své jmění.

Princip sure bet je v tom, že máte účet u několika sázkových kanceláří a vyhledáváte kursy v různých sázkových kancelářích, které se liší a vy hledáte kursy, které když vsadíte v určitém poměru, tak ať dopadne zápas jakkoliv, tak vyhrajete vždycky. Možná si myslíte, že se kursy u sázkových kanceláří moc neliší, ale opak je pravdou a pečlivým prohledáváním postupně sure bet najdete. Nejčastěji sure bet najdete při vypisování kursů, kdy ještě sázkovky nesjednotí kursy a dále při nějaké závažné situaci, která ovlivní kurs sázky, kdy některé sázkovky pomalu reagují při změně kursu. Samozřejmě se sure bet dá najít i průběžně, převážně u sázkových příležitostí, které nejsou tak in a jejich kursy se mohou diametrálně lišit.

Nevýhody systému sure bets je v tom, že potřebujete velký obnos peněz pro malý zisk ( zisk při sure bet se převážně pohybuje do 2 %, ale není výjimkou i vyšší ). Další nevýhodou je ta, že musíte mít otevřený účty u co největšího počtu sázkových kanceláří a mít tam připravenou hotovost, čímž se tento systém taktéž prodražuje. A hlavní kámen úrazu, na který se musí dávat pozor je ten, že různé sázkové kanceláře vypisují kurs na jinou hrací dobu ( bez prodloužení, po prodloužení ), což si před uzavřením sázky musíte prověřit, jinak by jste taky mohli přijít o celý vklad.

value betting

Value betting bych asi volně přeložil jako být chytřejší než bookmakeři. Základ systému value betting spočívá v tom, že si sami určíte pravděpodobnost výhry určitého týmu a zkonfrontování s nabídnutým kursem sázkové kanceláře. Jestliže Vámi určená pravděpodobnost je větší než kurs sázkové kanceláře, tak je to pravá value betting pro Vás.

Nejčastěji value betting je mezi sázkovými příležitostmi se zvučnými jmény, kdy jsou přeceněny kursy na kluby se zvučnými jmény. Převážná většina sázkových kanceláří podhodnocuje kursy na favority ( očekávání sázení většiny ) a tím pádem převážná většina value betting jsou sázky na outsidera, kdy je kurs nadhodnocen reálné šanci. Čas na value betting je taky při zahajování a ukončování některé soutěže, kdy dochází ke spoustě nečekaným výsledkům.

Nepropadejte panice, když Vám hned nevyjde sázka, value betting je systém dlouhodobý a první výsledky se nemusí dostavit hned, ale jestliže máte správný odhad, tak výsledky se zajisté dostaví.

martingale systém

Martingale systém, je systém založený na postupném zvyšovaní sázky do té doby, než vyhrajete. Vsadíte na sázku, tak aby jste vyhrály zisk, který chcete. V případě že nevyhrajete, další sázku vsadíte v takové výši, aby jste vyhráli zisk, který jste chtěli + vklad z minulé sázky. Takto stupňujete sázku do té doby dokud nevyhrajete.

Tímto systémem je zaručeno, že když se Vám alespoň po několikáté povede se trefit sázku, tak budete vždycky ziskový, tak jak jste si spočítali dopředu. Velkou nevýhodou tohoto systému je v tom, že v případě delší šňůry bez výhry se sázka rapidně zvyšuje a může se stát, že nebude mít na to krýt finančně takto velkou sázku a proděláte všechno co máte. Pravděpodobnost, že se do takové spirály jednou dostanete, že nebudete schopni pokrýt sázku je velmi pravděpodobné a nejeden sázkař na toto doplatil.


TOP Partneři

 

 

(c) 2002-2018 KursovéSázky.info