KursovéSázky.info

  • Poslední aktualizace: 1. června 2016
  • Kontakt:
  • Dnes je: 6. prosince 2016
  • Přidat stránku k oblíbeným:přidat


BETFAIR - burza sázek

sázkař.info - diskusní fórum o betfair.com

 
sportsbookereview.com : A+

čeština, angličtina, němčina ...

 

známá a renomovaná burza sázek, Betfair je tržní jméno společnosti Sporting Exchange Ltd, která je registrována v srpnu 1999 v souladu se zákony Spojeného království, je držitelem sázkové licence v Anglii a Walesu. Společnost Betfair je absolutní lídr v oblasti burzy sázek, spravuje více jak 3 miliony sázek denně. Společnost Betfair se stala vítězem trofeje Queen's Award za podnikání v katewgorii Inovace.
Dle eGaming Review nejlepší operátor roku 2007, nejlepší UK sázková kancelář roku 2009

ohodnocena sportsbookereview.com jako jedna z nejlepších sázkových kanceláří - A+

česká verze webových stránek vč. české podpory

účet je možné založit v

vklad ( ale i výběr ) na účet je možné provést přímo bankovním převodem na účet jak u české banky ( HVB Bank - 805 970 - 020 / 2700 ), tak i slovenské banky ( CSOB Bank - 255 056 153 )

vklad ( ale i výběr ) na účet je možné provést pomocí peněženky moneybookers.com, která má účet jak u české banky ( UniCredit banka - 422 751 4004 / 2700 ), tak i slovenské banky ( HVB Slovakia - 0142 801 4002 / 8080 )

velmi kvalitně zpracované webové stránky

V systému betfair.com můžete jak běžně sázet, tak i vypisovat a kupovat vlastní kursy a tak se stát bookmakerem - tj. burza sázek

poplatek na burze sázek je pouze z vyhrané sázky max. 5 %(minus dsikotni sazba až 60%), z prohrané bez poplatku

součástí BetFair je kromě burzy sázek i casino, poker a různé hry na jeden účet

rozsáhlá nabídka sportů

součástí nabídky je i česká a slovenská fotbalová a hokejová liga

několik druhů sázek ( klasické tipy 1x2, handicap, vítěz, přesné score apod. )

výborné sázení live zápasů - a to až do konce zápasu

minimální sázka na burze sázek je 4 €, ale je možné uzavřít sázky i od hodnoty 0,01 €

na burze sázek lze sázet pouze solo sázky

přehledná historie sázek

registrace u betfair .com

Registrací u betfair.com si založíte svůj sázkařský účet. V registraci pokračujte kliknutím zde (betfair.com), nebo na banner a otevře se Vám nové okno.
Zde klikněte v pravo na registrace zde. Na další obrazovce vyplňte registrační formulář. Registrační formulář vyplňujte vždy velice pečlivě a pravdivě - osobní údaje, adresu, přihlašovací ůdaje, bezpečností údaje a měnu - zde doporučuji si vybrat euro €. Následně nezapomeňte zaškrtnout, že souhlasíte s podmínkami a že Vám je více jak 18 let.
Nyní je registrace hotova a můžete vložit peníze na Váš sázkařský účet u betfair.com.

bonus od betfair .com

V současnosti burza sázek Betfair nenabízí žádný bonus za registraci ani první vklad.

Za registraci u této sázkové kanceláře lze také získáte jako bonus program Tipzap 4 úplně zadarmo - více o této akci : Tipzap 4 zadarmo.

jak vložit peníze na účet u betfair .com

Existuje několik možností, jak převést peníze na svůj sázkařský účet u betfair.com :
- bankovním převodem z účtu u české, nebo slovenské banky
- přes moneybookers.com
- platební kartou - poplatek 1,5%
- a jiné jako přes neteller apod.

informace o možnostech vkladu a výběrů najde i na informační stránce betfair.com

Po přihlášení se na účet betfair klikněte vpravo nahoře vedle přihlašovacích údaju na tlačitko vklad a otevře se vám nové okno můj účet na záložce vložit na účet. Zde si vyberte metodu, kterou budete chtít provést vklad peněz (bankovním převodem, přes moneybookers.com) a klikněte na tento odkaz.
V případě že vkládáte peníze přes moneybookers.com, tak v následujím okně vyplňte údaje k platbě (částku a heslo) a odešlete. Poté vyskočí formulář pro zalogování k moneybookers.com, kde vyplňte e-mail a heslo a potvrďte převod.
V případě že vkládáte peníze přes bankovní převod, tak v následujím okně se vám zobrazí údaje o bankovním účtu betfair (u české banky HVB Bank - 805 970 - 020 / 2700 a u slovenské banky CSOB Bank - 255 056 153), kam odešlete částku, kterou si chcete vložit na účet u batfair.

Minimální vklad na účet je 15 € (cca 400 Kč).

jak vybrat peníze z účtu u betfair .com

Existuje několik možností, jak vybrat peníze ze svého sázkařského účtu u betfair.com :
- přes moneybookers.com
- platební kartou
- mezinárodním bankovním převodem - poplatek za výběr 5 €
- a jiné jako přes neteller apod.

informace o možnostech vkladu a výběrů najde i na informační stránce betfair.com

Po přihlášení se na účet betfair klikněte vlevo nahoře na odkaz Můj účet a otevře se vám nové okno můj účet, kde kliknete vlevo v záložkách na výběr. Zde si vyberte metodu, kterou budete chtít provést výběr peněz (přes moneybookers.com, či mezinárodním bankovním převodem) a klikněte na tento odkaz.
V případě že vybíráte peníze přes moneybookers.com, tak v následujím okně vyplňte údaje k platbě (částku a heslo) a odešlete. Váš výběr se na účtu moneybookers.com objeví do 24 hod.
V případě že vybíráte peníze přes mezinárodní bankovní převod, tak v následujím okně se vám zobrazí tabulka, kde je nutné vyplnit veškeré údaje o vašem bankovním účtu pro mezinárodní převod. Poplatek za mezinárodní převod je 5 € u betfair a zároveň musíte počítat s poplatkem u vaší banky za mezinárdní převod.

jak vsadit u betfair .com

Sázení je docela jednoduché. V levém rozbalovacím menu si vyberete sázkovou událost na kterou by jste chtěli vsadit. Poté se Vám objeví tabulka která bude rozdělena vodorovně na možné tipy ke vsazení ( domácí, hosté, remíza ) a svisle na výhra a nevýhra (v případě že se vám nebjeví obě možnosti, zaškrtně hned nad sázkou políčko : Výhra & Nevýhra). Pro sázení vás však nejvíce zajímá část výhra.
V této části vidíte nabízené kursy na které můžete vsadit a hodnota možné maximální částky ke vsazení, která bude v současnosti uspokojena. Zvýrazněná ( modře ) je nabídka nejvyššího kurzu.
Kliknutím na tuto nabídku se Vám objeví vpravo tabulka s Vámi vybranou událostí a maximálním momentálně možným kurzem.
Do volného políčka zadáte sázku, kterou chcete vsadit ( min. 4 €, nižší sázka viz návod dále ). Zobrazený kurs můžete i upravit dle potřeby, jest-li že chcete vsadit za jiný kurs. Sázku potvrdíte tlačítkem podat a po zkontrolování rekapitulace potvrďte ano. Po 5 sekundách se Vám zobrazí informace o uskutečněné sázce.
Zde se Vám zobrazí Vaše sázka s označením buď uskutečněno, nebo neuskutečněno, toto potvrďte pokračovat.

Pod položkou moje sázky budou zobrazeny Vaše sázky - uskutečněné a neusketečněné. Neuskutečněné sázky můžete dále upravovat, buď změnit kurs sázky (zvýšit, nebo snížit), nebo změnit hodnotu sázky.
V každé změně můžete provést pouze jednu možnost (buď změnu kursu, nebo sázky). Změnu potvrdíte pokračovat.

Když vsadíte za nižší kurs, než je aktuální maximální, Vaše sázka bude automaticky uzavřena za ten výhodnější kurs. Toto je vhodné při live sázkách, když kurs rychle klesá a vy chcete opravdu vsadit co nejvýhodněji, uvedete nízký kurs a sázka se uzavře za momentálně nejvýhodnější kurs.

Ve volbách další možnosti vpravo nad sázkou můžete zaškrtnete políčko zobrazit Z&Z a pod názvem utkání se Vám budou zobrazovat částky pod jednotlivými tipy, které buď prohrajete, nebo vyhrajete v případě výsledku tohoto tipu. V dalších možnostech můžete nastavit i jiné zajímavé možnosti.

Jak vypsat vlastní sázku u betfair .com

Vypisování vlastních sázek je také jednoduché a velmi podobné jako sázení. V levém rozbalovacím menu si vyberete sázkovou událost na kterou by jste chtěli vypsat sázku. Poté se Vám objeví tabulka která bude rozdělena vodorovně na možné tipy ke vsazení (domácí, hosté, remíza) a svisle na výhra a nevýhra. Pro vypisování sázek Vás nejvíce zajímá část nevýhra.
V této části vidíte poptávku po kursech a hodnota poptávky. Zvýrazněná ( růžově ) je poptávka s nejnižším kursem.
Kliknutím na tuto poptávku se Vám objeví vpravo tabulka s Vámi vybranou událostí a minimální kursem potávky.
Do volného políčka zadáte částku sázky, kterou chcete vypsat ( min. 4 €, nižší viz návod dále ). Zobrazený kurs můžete i upravit, jest-li že chcete vypsat sázku s jiným kursem. Sázku potvrdíte tlačítkem pokračovat a po zkontrolování rekapitulace potvrďte ok. Po 5 sekundách se Vám zobrazí informace o uskutečněné nabídce sázky.
Zde se Vám zobrazí Vaše nabídka s označením buď uskutečněno, nebo neuskutečněno, toto potvrďte pokračovat.

Pod položkou moje sázky budou zobrazeny Vaše nabídky - již uskutečněny a neusketečněné. Neuskutečněné nabídky můžete dále upravovat, buď změnit kurs sázky (zvýšit, nebo snížit), nebo změnit hodnotu nabídky.
V každé změně můžete provést pouze jednu možnost (buď změnu kursu, nebo velikost částky). Změnu potvrdíte pokračovat.

Když vypíšete kurs vyžší, než je aktuální, Vaše nabídky bude uzavřeny za Vámi vypsaný kurs, i když poptávka bude na nižší kurs.

Ve volbách další možnosti vpravo nad sázkou můžete zaškrtnete políčko zobrazit Z&Z a pod názvem utkání se Vám budou zobrazovat částky pod jednotlivými tipy, které buď prohrajete, nebo vyhrajete v případě výsledku tohoto tipu. V dalších možnostech můžete nastavit i jiné zajímavé možnosti.

Jak uskutečnit sázku nižší než 4€

Minimální sázka a vypsaná sázka je 4 €, ale jednoduchým způsobem lze toto omezení obejít a vsadit třeba 0,01 €.
Toto je vhodné u sázek s vysokým kursem, nebo když opravdu chcete vsadit méně než 4 €.

Způsob je jednoduchý - vsadíte sázku s velmi vysokým kursem (popř. vypíšete sázku s velmi nízkým kurzem) 4 €. Poté co sázka není uskutečněna, zvýšíte hodnotu sázky o tolik, kolik chcete vsadit (chcete-li vsadit 1 €, zvýšíte sázku na 5 €).
Poté co to provedete se Vaše sázka rozdvojí na sázku původní a o zvýšení (4€ a 1€). Původní sázku vymažete a u zvýšené sázky změníte kurs za který chcete uskutečnit sázku (sázku 4 € zrušíte a u sázky 1 € změníte kurs na jaký chcete).
Tímto vsadíte sázku nižší než 4 €.

provize u betfair .com

U Betfair jsou sázky nabízeny mezi sázkaři a nejsou zde žádní bookmakeři, kteří diktují kursy a sami si stanovujete velikost kursů.
Za to, že sázíte přes betfair.com platíte provizi z vašich čistých výher. V případě, že nevyhrajete, neplatíte žádnou provizi.
V případě, že vyhrajete strhnou Vám z Vaší čisté výhry poplatek 2-5 %. Čistá výhra znamená, že u každého jednoho zápasu se sečtou všechny výhry a všechny sázky (samozřejmě i vypsané sázky) a plusový rozdíl je vaše čistá výhra.

Velikost poplatku je závislá na tom jak sázíte, na začátku začínáte na 5,0 %. Za každých 10 pencí ze zaplacené provize, nebo předpokládané provize získáváte 1 bod. Každý týden se z Vašeho počtu bodů odečte 15 % jako týdenní úpadek. Kolik máte bodů se dozvíte v můj účet, výpis betfair bodů, zde se dozvíte i podrobně o výpočtu betfair bodů.

poker u betfair .com

Jako standardní měna se v Betfair Pokeru používá, stejně jako ve všech světových hernách, americký dolar - $.

Betfair Poker není určen pro hráče z USA a proto budete hrát převážně proti evropským soupeřům.

Betfair Poker disponuje pokrokovým generátorem náhodných čísel (RNG), který rozhoduje o Vašich kartách. Hry, ve kterých se od Vás odkloní štěstí jsou součástí pokeru, nikoliv softwaru.

Snadné hraní na více stolech - můžete hrát až na šesti stolech bez jakéhokoliv překrývání.

Obsahuje funkce jako : najdi hráče, pamatování složených karet, či mapu rozmístění hráčů.

Garantované turnaje různé velikosti probíhají během dne, přičemž velikost garancí se pohybuje od $300 až do $50,000 a každý měsíc je garantováno celkem za více než $2.3 milonů.

Rake (žetony, které karetní místnost bere z banku jako poplatek za to, že hostí hru) je odečítán z banku každé hotovostní hry a to ve výši 5% až do předem určeného maximálního množství, které závisí na tom, kolik hráčů je ve hře. Pokud nejsou vyloženy společné karty, není placen žádný poplatek - například pokud je hra vyhrána ještě před vyložením společných karet (flop).

Pro každého nového hráče Pokeru je připraven uvítací bonus až do výše $600.

casino u betfair .com

Přes 40 klasických casinových her - jako karetní hry (blackjack, baccarat), stolní hry (ruleta), automaty, hry aj.

Zero Salon (ruleta, baccarat, blackjack, jack or better) je prvním a jediným online kasinem s nulovou marží.

Bonus pro nové hráče, získejte až 100% ze svého prvního vkladu a to až do výše 70 €.


(c) 2002-2016 KursovéSázky.info