KursovéSázky.info

  • Poslední aktualizace: 17. února 2018
  • Kontakt:
  • Dnes je: 28. listopadu 2022
  • Přidat stránku k oblíbeným:přidat


PAYSAFECARD - předplacená karta

 
sázkař.info - diskusní fórum nejen o paysafecard

 

čeština, slovenština, angličtina, němčina ...

 

 

 

 

Pouze paysafecard je stejně jednoduchý systém jako platba v hotovosti. Nepotřebujete ani účet ani kreditní kartu, neboť paysafecard je předplacená karta, se kterou můžete zaplatit na internetu a nabít kredit na váš sázkařský účet téměř u všech zde prezentovaných sázkových kanceláří (např. bwin,betfar,unibet,expekt,sportingbet aj.).

Zakupte si Vaši paysafecard na novinových stáncích, benzínových stanicích a ve všech prodejnách s terminálem společnosti Lekkerland Česká Republika - seznam kde lze sehnat svojí paysafecard naleznete zde : seznam prodejen paysafecard,

Můžete si vybrat kartu paysafecard v hodnotě 100, 300, 1000 a 2000 Kč (10, 25, 50, 100 €). Na kartě resp. výtisku je uvedeno pole se 16-místním kódem. Tento kód uvedete v internetovém obchodě, ve kterém chcete nakoupit zboží nebo služby. Potvrdtě platbu a již jste zaplatili, a to bez udání osobních údajů nebo čísla bankovního účtu. Podle prodejny obdržíte kartu paysafecard bud' ve formě karty nebo výtisku z terminálu. Forma Vaší karty paysafecard nemá zádný vliv na její funkci.

Platbu provedete zadáním 16-ti místého PIN kodů do platebního formuláře a jen potvrdíte, tím je platba hotová.

 


TOP Partneři

 

 

 

(c) 2002-2018 KursovéSázky.info