KursovéSázky.info

  • Poslední aktualizace: 17. února 2018
  • Kontakt:
  • Dnes je: 28. listopadu 2022
  • Přidat stránku k oblíbeným:přidat


Co to jsou kursové sázky

Co to vlastně jsou kursové sázky? Je to sázka na jakoukoliv událost, převážně však sportovní (fotbal, hokej apod.), kde jsou stanoveny jednotlivé kursy pro různé jednotlivé tipy na tuto událost, na které si můžete vsadit.
Kursy stanovuje bookmaker podle toho, jakou má výsledek na určitý tip pravděpodobnost úspěchu (nízký kurs na favorita, vysoký kurs pro outsidera).
Vynásobením kursu částkou, kterou chcete vsadit, získáte informaci o možné výši výhry.

Pro příklad vezměme fotbalový zápas Slavie – Sparta, kde na tip 1 (domácí – Slavie) bude vypsán kurs 2.5, na tip 2 (hosté – Sparta) bude vypsán kurs 3.0 a na tip 0 (remíza) bude vypsán kurs 3.2. Při vsazení 100 korun na výhru domácích (1 - Slavie) vám bude v případě výhry vyplacena částka 250 korun (100 * 2,5 = 250 korun). V případě, že nevyhrajete, prohráváte těchto vsazených 100 korun.

Kursové sázky jsou velmi oblíbené mezi sázkaři pro svou velkou pravděpodobnost výhry a pro možnost ovlivnit svými znalostmi pravděpodobnost výhry.

V případě, že by Vás toto téma zajímalo více a chtěli by jste si o tom něco přečíst, tak si můžete přečíst můj starší članek na lupa.cz, který vyšel ve dvou dílech, které si můžete přečíst kliknutím na tyto odkazy :
jak sázet s pomocí internetu - 1.díl,
jak sázet s pomocí internetu - 2.díl .


TOP Partneři

 

 

(c) 2002-2018 KursovéSázky.info