KursovéSázky.info

  • Poslední aktualizace: 17. února 2018
  • Kontakt:
  • Dnes je: 27. května 2024
  • Přidat stránku k oblíbeným:přidat


SKRILL - MONEYBOOKERS - internetová peněženka

 
sázkař.info - diskusní fórum nejen o Skrill - moneybookers

 

čeština, angličtina, němčina ...

 

 

 

 

Jedna z nejznámější a bezpečných z internetových peněženek a asi jediná, která má účet v české a slovenské bance je moneybookers.com, převážná většina nejen českých a slovenských zákazníků využívá tuto peněženku pro převed peněz ze svého běžného účtu na účty sázkových kanceláří (např. bwin, sportingbet, unibet, expekt,betfair aj.). Osobně pro převod peněz používám převážně tuto peněženku, nejen pro převed z běžného účtu na sázkový účet a zpět, ale i mezi různými sázkovými kancelářemi a i k posílání jiným lidem peníze.

Skrill - moneybookers je společnost registrovaná v Anglii a ve Welsu a je regulovaná FSA ( Financial Services Authority of the United Kingdom ). Skrill - moneybookers je ve 100 % vlastnictví Gatcombe Park Venture Ltd.

již více jak 33.000.000 registrovaných uživatelů

česká verze webových stránek

účet možno založit v několika měnách : , , $ aj.

vklad (i výběr) na účet je možné provést přímo bankovním převodem na účet u české banky ( UniCredit banka - 422 751 4004 / 2700 ), tak i slovenské banky ( HVB Slovakia - 0142 801 4002 / 8080 )

Převod peněz je možný i převodem z kreditní karty

Moneybookers MasterCard - předplacená karta k vašemu moneybookers účtu

Vkladu peněz je bez poplatku

Výběr peněz zpět na bankovní účet za poplatek 1.80 € (cca 50 Kč)

registrace u Skrill - moneybookers

Registrací si zdarma založíte elektronickou peněženku Skrill - moneybookers, která je potřebná a vhodná pro převedení peněz ( bankovní převod ) z Vašeho bankovního účtu na účet sázkových kanceláří ( např. bwin, betfair, unibet, expekt, sportingbet aj. ) a dále pro převody mezi vašemi účty u sázkových kanceláří a mezi uživateli Skrill - moneybookers.

Klikněte prosím zde (Skrill - moneybookers) a v případě, že se vám stránka nezobrazí v češtině, klikněte vpravo nahoře na českou vlaječku. Nyní klikněte opět vpravo, téměř nahoře na ikonku Registrace.

Samotná registrace probíhá v několika krocích :

1. Samotná registrace - vyplníte váš e-mail, heslo pro přihlašování, označíte, že chete osobní účet, uvedete zemi trvalého bydliště (Česká republika, či Slovensko), preferovanou měnu ( Kč či €), jazyk a následně opíšete kontrolní číslo a po zkontrolování údajů toto všechno odešlete tlačítkem další.

2. Ověření e-mailu - moneybookers Vám pošle uvítací email a v něm je umístěn i internetový odkaz, který slouží jako ověřovací kód vaší emailové adresy. Nyní stačí jen na tento odkaz kliknout a vaše emailová adresa je ověřena a můžete pokračovat v další části registrace.

3. Osobní údaje - v této časti registrace vyplňte pečlivě a pravdivě veškeré zde uvedené údaje - jako např. jméno, adresu, telefon a hlavně správně datum narození. Po překontrolování těchto údajů toto všechno odešlete tlačítkem další.

4. Potvrzení - v této poslední časti si ještě jednou překontrolujte uvedené údaje. Dále zde můžete vyjádřit souhlas, zdali chcete zasílat nabídky a propagace od moneybookers a hlavně zde potvrďte, že souhlasíte s pravidly a podmínkami moneybookers. Poté dokončíte registraci kliknutím na tlačítkem potvrdit registraci.

Nyní je vaše registrace hotová, ale nejdříve ještě musíte zaregistrovat svůj bankovní účet.

Registrace bankovního účtu - po přihlášení k účtu jste přihlášen v položce můj účet ( zde jsou uvedeny veškeré Vaše transakce s účtem u Moneybookers ), klikněte na položku cca uprostřed bankovní účet - přidejte a následně vyplňte údaje o vašem bankovním účtu a potvrďte. Nyní je váš bankovní účet přidán a teď můžete provést první převod peněz.

poplatky u Skrill - moneybookers

Existují pouze tyto tři poplatky u moneybookers.

1, poplatek za převádění částky na jiný moneybookers účet - 1 % z převáděné částky, maximálně 0,50 €.

2, poplatek za výběr peněz z monebookers účtu na Váš bankovní účet - 1,80 €.

3, poplatek za převod platby do jiné měny - 1,99 % z převáděné částky podle aktuálního kursu Evropské banky

Dále není žádný jiný poplatek za vklad peněz na moneybookers účet, za přijatou platbu, ani za žádost o peníze apod.

jak vložit peníze na účet

Existují dva způsoby jak vložit peníze na Váš účet u Skrill - moneybookers - kreditní kartou a bankovním převodem z Vašeho účtu. Protože převod peněz platební kartou je možný přímo i do sázkových kanceláří, bude zde popisovat pouze vklad přes bankovní účet.

Moneybookers má běžný účet vedený i v České republice ( UniCredit banka 422 751 4004 / 2700 ) a Slovenské republice ( HVB Slovakia 0142 801 4002 / 8080 ), proto převod peněz nebude vůbec finančně náročný ( pouze poplatek za příkaz k úhradě z Vašeho účtu ).
Po přihlášení k účtu jste přihlášen v položce můj účet ( zde jsou uvedeny veškeré Vaše transakce s účtem u Moneybookers ), klikněte na položku vložit peníze a zde se Vám objeví tabulka, kde zaškrtnete volbu bankovní převod. Poté se Vám objeví tabulka s údaji o účtu Moneybookers na který pošlete peníze. Reference je vaše ID a toto číslo uveďte jako variabilní symbol platby. Po provedení příkazu z Vaší banky bude částka na Moneybookers připsána obvykle do 3-5 dnů. O připsání na Váš účet budete informováni e-mailem.

jak vybrat peníze z účtu

Existují zase dva způsoby jak vybrat peníze na Váš účet u Skrill - moneybookers - šekem a bankovním převodem z Vašeho účtu. Protože převod peněz šekem asi nikdo nevyužije, bude zde popisovat pouze výběr přes bankovní účet.

Po přihlášení k účtu jste přihlášen opět v položce můj účet ( zde jsou uvedeny veškeré Vaše transakce s účtem u Moneybookers ), klikněte na položku výběr a zde se Vám objeví tabulka, kde zaškrtnete volbu bankovní účet a vyberete si na který účet chcete provést výběr peněz ( poplatek za stažení na Váš bankovní účet je jednorázový poplatek 1,80 € ). Poté vyplňte částku kterou chcete vybrat a potvrďte pokračovat, znovu zkontrolujte a definitivně potvrďte vybrat ( popř. se vraťte a opravte ). Po provedení příkazu peníze na Váš bankovní účet dorazí obvykle do 7 dnů.

Po přihlášení k účtu jste přihlášen opět v položce můj účet ( zde jsou uvedeny veškeré Vaše transakce s účtem u Moneybookers ), klikněte na položku ukázat limity a zde se Vám objeví tabulka, kde jsou uvedeny vaše limity pro výběr peněz z moneybookers účtu ( veškeré minusové položky ) za období 90 dní. Tento limit nelze překročit. V případě, že chcete zvýšit hranici těchto limitů, je možné tak provést ověřením - viz několik způsobů ověření pod tabulkou s limity.

posílání peněz mezi účty Skrill - moneybookers

Po přihlášení k účtu klikněte na položku poslat peníze a zde se Vám objeví tabulka, kde vyplníte kolik chcte poslat a v jaké měně, následně e-mail komu to chcete posalt a nakonec trasakci ověříte vašim datumem narození. Peníze jsou převedeny ihned a na novém účtu jsou také ihned.


(c) 2002-2018 KursovéSázky.info